-

Ha csütörtök, akkor Európa Liga

0 megjegyzés

Folytatódik az Európa Liga is a BL után. Sok jó meccs lesz, próbáltam olyan meccseket választani, ahol tartalmas, látványos focit láthatunk és még a szorzók is magasak.

Zenit Szentpétervár - Liverpool x - 3.25
Két nagynevű csapat, akik még sosem találkoztak egymással. A Liverpool a hétvégén kikapott a West Brom-tól, meglepetésre 2-0-ra, így a kilencedik helyen, míg a Zenit a saját Premier League-jében a harmadik helyen áll 19 kör után. Kemény meccs lesz, harcos, de nem bírnak egymással. Végeredmény tipp: 1-1
VÉGEREDMÉNY: 2-0

BATE - Fenerbahce 2 - 2.70
A fehérorosz BATE fogadja azt a Fenert, ahova két óriási sztár is érkezett a téli átigazolási szezon végén, Drogba és Sneijder. Ilyen felállással ez egy sima győzelem idegenben a törököknek. Végeredmény tipp: 1-2
VÉGEREDMÉNY: 0-0

Levante - Olympiakos 1 - 2.20
A maga formájában jó csapat az Olympiakos, de a Levante középszerű spanyol hajtással is veri a görögöket. Nem lesz elég ezúttal a mentalitásuk. Na meg a hazai pálya előnye is jól jön a spanyol bajnokságban elég gyéren álló Levante-nek. Végeredmény tipp: 1-0
VÉGEREDMÉNY: 3-0

Leverkusen - Benfica x - 3.40
Ez egy hatalmas küzdelem lesz, két nagyon jó, és tapasztalt csapat találkozik. A német gárda a Bundesligában a harmadik helyen, míg a Benfica úgy a második, hogy a Porto-val megegyező a pontszámuk. A hazai pálya előnyével lesz ez a meccs csak egy döntetlen a Benfica számára. Végeredmény tipp: 1-1
VÉGEREDMÉNY: 0-1

Mönchengladbach - Lazio 2 - 2.90
A Lazio teljesítménye csökkent és így már "csak" a harmadik helyen a Serie A-ban. A Mönchengladbach középszerű német focija azonban nem lesz elég, hogy megállítsa a Lazio-t, akik mindent odatesznek. Végeredmény tipp: 1-3
VÉGEREDMÉNY: 3-3

Tottenham - Lyon 1 - 1.80
A Tottenham egy olyan csapat aki hazai pályán nem fog kikapni egy francia csapattól, erről Bale is tenni fog. Nagyon közel számukra a harmadik hely a Premier League-ben, amiért erélyesen küzdenek is. A lyon-i csapat bár a második a francia bajnokságban ez kevés lesz ma a Londonban. Végeredmény tipp: 2-0 (Bale lő egyet legalább)
VÉGEREDMÉNY: 2-1

Newcastle - Metalist Kharkiv x - 3.40
Harcos meccs lesz ez is, de nem eléggé, két olyan csapat ez akik nem mutatnak különösen látványos focit manapság, ez főleg igaz az angol csapatra. Végeredmény tipp: 0-0

Tippek csütörtökre - Copa Libertadores

Elkezdődött az amerikai Copa Libertadores bajokság is, ami az egyik legnagyobb esemény ilyentájt az amerikai kontinensen. Akárcsak itt Európában a Bajnokok Ligája. Nézzünk pár tippet.

Atletico-MG - Sao Paulo 1 - 2.05
Az Atletico a Campeonato Brasileiro második helyén végzett, sok döntetlent játszott, de egy Copa Libertadores meccsen veri azt a Sao Paolo-t aki a Campeonato Paulista bajnokság kilencedik helyén végzett.

Boca Juniors - Toluca 1 - 1.40
Tiszta sor, a Boca Juniors-nál egy sima 3 gólos győzelmet hoz ez a meccs. A Toluca rosszul kezdte a mexikói Primera División-t, csupán egy győzelme van eddig hat fordulóból.
VÉGEREDMÉNY: 1-2

Caracas - Fluminense 2 - 1.80
Két olyan csapat, akik szeretnek döntetlent játszani. Mégis most a brazil Fluminese az esélyesebb erre a meccsre.

Garcilaso - Santa Fe 2 - 2.88
A perui Garcilaso egy 4-0-ás meccsen van túl, a bajnokságában ez volt az első fordulón. Azt a kolumbiai Santa Fe-t fogadja, akik két forduló után 4 ponttal stabilan állnak a saját bajnokságukban. Még sosem játszottak egymás ellen, de a kolumbiai foci sokkal támadóbb és erőteljesebb, mint a perui, tehát idegenben is nyer a Santa Fe.
VÉGEREDMÉNY: 1-1